Proje Danışmanlığı

Çoruh İnşaat projenizin başlama, planlama, yönetme, gözlemleme ve kontrol sonrasında hizmete sokmaya kadar projenizin her aşamasını koordine etmenize ve yönetmenize yardımcı olmaktadır. Proje yönetimi sürecinde en düşük risk ve yüksek kalite ile projenizi tamamlamanızı sağlamaktadır.Ayrıca Çoruh İnşaat, proje yazma sürecinde sorulması gereken 6 kritik soruyu cevaplayacak şekilde projelerinizi hazırlamaktadır.

Zamanında Teslim

"Söz vermek bir mana ise sözü tutmak binbir manadır." düsturunu şiar edinen Çoruh İnşaat, proje başlangıçından teslimine kadar geçen sürede tüm sözlerini eksiksiz olarak yerine getirerek; hayalini kurduğunuz konutlara kavuşmanızı sağlar. Koyduğumuz ilk tuğladan projenin son haline kadar , temelinden başlayarak size verdiğimiz söz ile projelerimizi teslim ediyoruz.Bizim Sözümüz Senet, Adımız İmzadır...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Çoruh İnşaat olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığıyla sağlanabileceğine inanırız. Bu sebeple Müşteri odaklı çalışır, memnuniyeti en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme çalışmaları yaparız. Verdiğimiz sözlerin tutulması, proje bitiminde müşterilerimizin memnuniyeti, işimizin eksiksiz olarak teslim edilmesi ile projemiz bitirilmiş sayılır.